Home » Voorbeelden kleuren » Voorbeelden Zweeds Rood

chalet beitsen

Red Cedar chalet in Zweeds rood “Wij zijn super tevreden over de verf”

Goedenavond Ryanne,
Ik wil graag deze foto’s even met jullie delen..
Vorig jaar hebben wij een chalet gekocht welke al deels door de vorige eigenaren Falu Röd was geschilderd. Inmiddels hebben wij dit klusje afgemaakt en het resultaat mag er zijn!
En afgelopen winter hebben wij nog een redcedar chalet gekocht en deze helemaal opgeknapt en geschilderd in het prachtige Amal Grön. Deze is ook werkelijk super gaaf geworden.
Wij zijn super tevreden over de verf en ook de snelheid waarmee vragen werden beantwoord via de mail.
Onze hartelijke dank en wie weet dient zich weer eens project aan.
Met vriendelijke groet,
Dennis & Esther

Lees verder

tuinhuis zweeds rood
tuinhuis zweeds rood
buitendeur verven
Zweeds rood Falu Rod chalet
tuinbank verven
tuinhuis zweeds rood

Blokhut in Falu Röd en Luleå Grå: ”Erg geslaagde combinatie vinden wij”

Goeie verf mensen, we zijn er blij mee👍

De deuren en ramen zijn in die Lulea Gra kleur en de blokhut in dat Zweeds rood. Erg geslaagde combinatie vinden wij. Ondanks dat mijn oude blokhut bruin was en ik die kleur er niet afgeschuurd heb was 2x verven voldoende dekkend. Pigment in de verf is gewoon erg goed. Ik heb 10 procent verdund met water vanwege de warmte. Uitleg die erbij zat was erg goed. Kwasten ook.

Lees verder

woonhuis gevel zweeds rood geverfd
tuinhuis rood verven
blokhut rood verven
tuinhuis rood verven
Zweeds rood huis
zweeds rood huis
chalet verven met dekkende beits Zweeds rood
schuur zweeds rood verven
Grijze schutting